BRAZYLIJSKIE KERATYNOWE PROSTOWANIE WŁOSÓW, NANOPLASTIA ANYA POZNAŃ

BRAZYLIJSKIE KERATYNOWE PROSTOWANIE WŁOSÓW, NANOPLASTIA ANYA POZNAŃ
11 marca 2020 No Comments Bez kategorii beako

BRAZYLIJSKIE KERATYNOWE PROSTOWANIE WŁOSÓW, NANOPLASTIA BY ANYA POZNAŃ To salon urody, piękności czy też po prostu fryzjerski w którym jest wykonywany zabieg polegający na wprowadzaniu keratyny wgłąb włosa, co ma na celu wypełnienie ubytków, ale również odżywia i wygładza strukturę. Keratyna charakteryzuje się własnościami regenerującymi włosy zniszczone po takich zabiegach jak np. rozjaśnianie i farbowanie.

Efekty zabiegu na jakie może liczyć klient to utrzymanie się koło 3 miesięcy po pierwszym zabiegu po pierwszej wizycie. Natomiast po drugim zabiegu efekt utrzymać się może aż do 6 miesięcy. Klient zostaje poinformowany o metodach odpowiedniej pielęgnacji domowej pozwalającej dodatkowo przedłużyć efekty keratynowego prostowania.

Usługa jaką jest nanoplastia włosów to zabieg dający gwarancje wyprostu włosów aż do 8 miesięcy. Zabieg nanoplastii wymaga działania z kwasami organicznymi. Podczas zabiegu zmieniamy układ mostkowy i siarczkowy co powoduje ze włos się pięknie prostuje, dostaje blasku. Zabieg może być stosowany również u kobiet w ciąży oraz dzieci. Nie zawiera formaldehydu. Podczas nanoplastii włosy mogą się rozjaśnić nawet do 3 tonów, włoski można farbowac juz po 5 dniach.

About The Author

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *